Blog - co nowego?

Skutki garbienia się? Dowiedz się czym grozi garbienie się

Garbienie tak weszło Ci w „nawyk”, że już nawet nie zauważasz, że to robisz? Czas to zmienić! Skutki garbienia się to nie tylko nieestetyczny wygląd, ale przede wszystkim narastające problemy zdrowotne.

Jak mieć proste plecy?

Chociaż mogłoby się wydawać, że zgarbiona postawa podczas siedzenia… jest wygodniejsza, to w długoterminowej perspektywie skutkuje coraz dokuczliwszymi bólami, wadami kręgosłupa. Co zrobić, aby mieć proste plecy? Podpowiadamy.

Praca siedząca a zdrowe plecy? Co robić, aby pracując przed komputerem mieć zdrowe plecy?

Wiesz, jakie są konsekwencje pracy siedzącej? Zmęczenie mięśni pleców, szyi oraz karku, zwiększenie napięcia kręgosłupa, a także niedostateczny dopływ krwi, który powoduje, że męczysz się szybciej, niż zwykle. A czy można temu zapobiegać? Tak, dbając o profilaktykę. I my podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Jak dbać o kręgosłup?

Wiesz, że większość zgłaszających się do lekarzy pacjentów cierpi na ból kręgosłupa? I bez znaczenia jest tu ich wiek, czy rodzaj wykonywanej pracy. Obecnie problemy kręgosłupa uznawane są za chorobę cywilizacyjną, dlatego sprawdź nasze wskazówki, jak zadbać o zdrowe plecy.

Alternatywa dla pajączka na plecy. Korektory postawy - jaki wybrać?

Chcesz poznać szybki sposób na garbienie się? To korektory postawy. Przedstawiamy, jakie rodzaje korektorów są dostępne na rynku oraz jakie są ich wady i zalety.

Jak przestać się garbić? Sposoby na garbienie się

Nie pamiętasz już, jak to jest mieć... zdrowe plecy? Garbisz się? Bola Cię plecy? Chcesz wiedzieć, jak temu zapobiec? Mamy kilka sposobów na to, jak przestać się garbić.

5 sposobów na doskonały prezent i dlaczego warto nie tylko dostawać, ale również dawać prezenty?

Lubisz dostawać prezenty? Kto nie lubi :)

Sprawdź dalej dlaczego:

⭐ warto nie tylko dostawać, ale też dawać prezenty?

⭐ koszulka prostująca jest świetnym pomysłem na prezent!

Po co dbać o swoją sylwetkę i proste plecy? Tutaj dowiesz się, co Ci to da!

Siedzisz wiele godzin? Wejdź i zobacz na co uważać.

Zastanawiasz się kim jest facet, który założył stronę eplecy.pl, skąd na nią pomysł? Tutaj znajdziesz nurtujące Cię odpowiedzi :)